Dziś jest: 30 Kwiecień 2024
Marian, Katarzyna, Jakub

Grupa teatralna "MIRAŻ"

teatrWszystko zaczęło się kilka lat temu, kiedy kilku pasjonatów sztuki teatralnej postanowiło założyć przy MOK w Łazach amatorski teatr „MIRAŻ”. Obecnie pod czujnym okiem Doroty Zglejc członkowie grupy teatralnej porzucają codzienne sprawy i problemy, aby na chwilę stać się kimś innym i pożyć w innym świecie, który przemija wraz z ostatnimi oklaskami na sali.

Nad sprawną organizacją grupy, ciekawymi i oryginalnymi strojami czuwa z wielkim zaangażowaniem oraz chęcią do wszelakiej współpracy i głową pełną pomysłów Pani Krystyna Knop.

Jednym z największych sukcesesów  grupy teatralnej było zajęcie I miejsca podczas Ogólnopolskich Juwenaliów Uniwersytetów III Wieku w Warszawie w 2013 roku.Oprócz tego teatr występuje zarówno lokalnie jak i ponad regionalnie ukazując swoją twórczość szerokiemu gronu odbiorców.

Próby teatru odbywają raz w tygodniu na sali widowiskowej w MOK w Łazach.