Dziś jest: 14 Lipiec 2024
Imieniny obchodzą:
Stella, Bonawentura, Marcelin

   

Modernizacja sali - przebieg prac

Stan prac - 10 październik - podsumowanie

Stan prac - 10 październik - podsumowanieNa ten moment czekaliśmy wiele lat dlatego miło nam poinformować, że modernizacja sali widowiskowej wraz z zapleczem dobiegła końca. Dzięki środkom pozyskanym z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz wsparciu Gminy Łazy udało się przeprowadzić szereg prac mających na celu podniesienie jakości i standardu, zmniejszenie kosztów użytkowania i stworzenie godnych warunków do rozwijania działalaności kulturalnej.  

Stan prac - 3 październik

Stan prac - 3 październikMiejski Ośrodek Kultury w Łazach na ostatniej prostej. Remont dużymi krokami zmierza do końca. Trwa montaż drzwi w pomieszczeniach wewnętrznych, montaż konstrukcji balkonowej, malowanie ścian oraz zakończono ułożenie parkietu. Już pod koniec października uczestnicy zajęć rozpoczynają edukację artystyczną w nowych, komfortowych warunkach. Oczywiście wszystko to dzięki dofinansowaniu z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, które zostało pozyskane przez MOK w Łazach.

Czytaj więcej...

Stan prac - 26 wrzesień

Stan prac - 26 wrzesieńPołożenie parkietu, montaż drzwi wejściowych do sali widowiskowej, położenie płytek schodowych, to tylko kilka prac, które zostały wykonane w minionym tygodniu w ramach remontu sali widowiskowej i zaplecza w Miejskim Ośrodku Kultury w Łazach. Przed nami wymiana drzwi do sal, prace wykończeniowe przy płytkach podłogowych, malowanie, prace końcowe związane z remontem sceny i balkonu. Zapraszamy do obejrzenia dokumentacji fotograficznej.

Czytaj więcej...

Stan prac - 19 wrzesień 2014

Stan prac - 19 wrzesień 2014Dzielimy się kolejną porcją zdjęć z przebiegu prac remontowych w Miejskim Ośrodku Kultury w Łazach. W minionym tygodniu wykonano m.in.: prace mające na celu montaż elementów sufitowych, wyłożenie płytek schodowych na korytarzach, montaż drzwi wejściowych do sali widowiskowej. Z każdym tygodniem zbliżamy się do końca inwestycji. Już za niedlugi czas nowa odsłona Łazowskiej Instytucji Kultury. W nowoczesnym i funkcjonalnym ośrodku kultury w Łazach mieszkańcy Gminy będą mogli rozwijać swoje pasje i zainteresowania.

Czytaj więcej...

Stan prac - 12 wrzesień 2014

Stan prac - 12 wrzesień 2014Już bliżej niż dalej. Na dzień dzisiejszy można już dostrzec spore efekty przeprowadzonych prac modernizacyjnych. Na klatkach schodowych zamontowane są już płyty, rozpoczyna się remont schodów a w sali widowiskowej trwa montaż elementów na sufit. Cały czas trwa modernizacja sceny, balkonu oraz widowni. Zamontowano grzejniki, w najbliższych dniach będą wykładane płytki na schodach. Już niebawem Miejski Ośrodek Kultury w Łazach będzie nie do poznania:)

Czytaj więcej...

Stan prac - 5 wrzesień 2014

Stan prac - 5 wrzesień 2014I już kolejny piątek a wraz z nim krótka relacja z przebiegu przeprowadzonych prac w minionym tygodniu. Z każdym dniem dzięki zaangażowaniu ekipy remontowej przeprowadzane są kolejne etapy poszczególnych prac. W dalszym ciągu trwa remont sali widowiskowej - sceny, widowni, balkonu. Totalny armagedon jest w holu oraz klatce schodowej. Wiertarki nie stygną a kurz wprasza się w każdy zakątek budynku. Ale to nie ważne! Już za kilka tygodni będziemy cieszyć się nowoczesną i funkcjonalną instytucją kultury.

Czytaj więcej...

Stan prac - 29 sierpień 2014

remont sali piaty 03I znów zrobiliśmy krok do przodu. Praca wre. Ekipa remontowa od poniedziałku do soboty pracuje ile tchu aby jesienią Miejski Ośrodek Kultury w Łazach mógł prężnie rozpocząć swoją działalność. Z każdym tygodniem posuwamy się do przodu. Cały czas trwają prace w sali widowiskowej, w holu oraz na klatce schodowej. Zadanie dofinansowane jest ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Czytaj więcej...

Stan prac - 21 sierpień 2014

remont sali czwarty 04Mija kolejny tydzień bardzo intensywnych prac remontowych mających na celu poprawę infrastruktury w Miejskim Ośrodku Kultury w Łazach. Roboty w znaczący sposób posuwają się do przodu. W ostatnim okresie czasu wykonano prace w holu, na klatce schodowej oraz w sali widowiskowej, rozpoczęto prace związane z wymianą instalacji elektrycznej, prace związane z remontem ścian i sufitu, wykonano prace przygotowawcze do remontu schodów.

Czytaj więcej...

Stan prac - 8 sierpień 2014

Remont sala trzeci 07Zapraszamy do obejrzenia zdjęć, które prezentują prace remontowe wykonane w minionym tygodniu w ramach projektu "Modernizacja sali widowiskowej wraz z zapleczem w Miejskim Ośrodku Kultury w Łazach". W tym tygodniu wykonano: konstrukcję podłoża scenicznego, wylanie płyty betonowej na scenie, prace remontowe w holu oraz prace związane z instalacją elektryczną. Od następnego tygodnia zabieramy się za klatke schodową. Oj będzie się działo;)

Czytaj więcej...

Stan prac - 1 sierpień 2014

Remont sala drugi 03Dobiegł końca drugi tydzień prac w ramach projektu "Modernizacja sali widowiskowej w MOK w Łazach wraz z zapleczem", na który pozyskano środki z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. W tym tygodniu wykonaniu m.in.: uzbrojenie podłoża sali widowiskowej, wylanie płyty betonowej, przygotowanie ścian oraz rozpoczęto remont klatki schodowej. Na chwilę obecną nowych ciekawych eksponatów nie odnaleziono:) Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z przebiegu prac....

Czytaj więcej...

NASI PARTNERZY

NASZ FESTIWAL

 

Miejski Ośrodek Kultury

moklazy.pl

 

ul. Kościuszki 5, 42-450 Łazy,

 

tel. (32) 67-29-453, 67-29-431

fax: (32) 67-29-453

e-mail: sekretariat@moklazy.pl

 

Biuletyn Informacji Publicznej:

bip.moklazy.pl