Dziś jest: 29 Kwiecień 2024
Piotr, Robert, Bogusław

Dziecięcy Zespół Taneczny

Od kilku lat w Miejskim Ośrodku Kultury działa dziecięcy zespół taneczny. Podczas zajęć prowadzonych przez Annę Brzostek – Góźdź, dzieci uczą się ciekawych układów tanecznych, rozwijają swoje zdolności rytmiczne i ruchowe, uczą się pracy w grupie.

Zajęcia zespołu odbywają się w każdy poniedziałek. Obecnie w zespole tańczy około 20 dzieciaków których edukację artystyczną bardzo mocno wpierają oprócz instruktora także rodzice. Dzięki uczestnictwie w zajęciach, najmłodsi mają możliwość atrakcyjnego spędzenia wolnego czasu, podczas którego mogą pozbyć się nadmiaru energii a także polepszyć koordynację ruchową oraz walczyć z wadami podstawy. Ponadto uczestnicy zajęć mają możliwość poznania i obycia się z prawdziwą sceną oraz wystąpień przed publicznością. Grupa ma za sobą występy podczas lokalnych imprez kulturalnych takich jak: Dzień Dziecka czy Noworoczny Koncert Karnawałowy. Tym samym zapraszamy wszystkie dzieci lubiące aktywnie spędzać czas, pragnące rozwijać swoje zdolności taneczne do wstąpienia w szeregi zespołu. Zajęciom towarzyszy wspaniała zabawa.

• zt1
  • zt2