Dziś jest: 21 Maj 2024
Tymoteusz, Wiktor, Kryspin

Termomodernizacja budynku Miejskiego Ośrodka Kultury w Łazach

Termomodernizacja budynku Miejskiego Ośrodka Kultury w ŁazachDzięki dotacji i pożyczce z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach oraz wsparciu samorządu, budynek Miejskiego Ośrodka Kultury w Łazach odmienił swoje oblicze. A to wszystko poprzez przeprowadzenie od marca do września 2012 roku termomodernizacji.

Pracujące ekipy ociepliły dach, wymieniono okna, drzwi, witrynę oraz balkon. Udało się także zmienić instalację elektryczną wewnątrz obiektu oraz przeprowadzić prace przy instalacji odgromowej i uziemiającej. Termomodernizacja budynku MOK w Łazach to jedna z największych inwestycji w historii ośrodka. W swojej kolorystyce odnowiona siedziba nawiązuje do znajdującego się obok budynku Biblioteki Publicznej. Dominują szarości i czerwone detale. Całość zostałą odpowiednio podświetlona.

Wartość inwestycji wyniosła 417 275 złotych, z czego łazowski ośrodek wsparto kwotą 397 tysięcy złotych pozyskaną zarówno ześrodków gminynnych jak i katowickiego funduszu.

• P1270163
  • P1290875