Dziś jest: 4 Maj 2024
Florian, Malwina, Monika

Kulturniak 2018

0kulJuż po raz jedenasty w Łazach zostały wręczone „Kulturniaki” - nagrody Miejskiego Ośrodka Kultury w Łazach. W tym roku koncert galowy oraz wręczenie statuetek „Kulturniak 2018” odbyło się 25 listopada o godzinie 17:00 w Miejskim Ośrodku Kultury.

"Wyróżnienia otrzymały instytucje oraz osoby wspomagające rozwój kultury i działania MOK w Łazach. To ponad 20 podmiotów. Wśród nagrodzonych były firmy i osoby fizyczne wspierające nasz ośrodek. To wielokrotni darczyńcy oraz podmioty czyniące to pierwszy raz. Chcemy w ten sposób podziękować i wręczyć nasze „Kulturniaki”. I chodzi tutaj o wszelką pomoc, nie tylko tą materialną" – podkreśla Grzegorz Piłka, dyrektor MOK w Łazach. "Każde wsparcie jest szczególnie cenne dla nas, bo pozwala nam poszerzać naszą ofertę i co roku organizować zajęcia dla coraz większej grupy zainteresowanych" – dodaje Grzegorz Piłka.

Podczas tegorocznego koncertu galowego zebrani w łazowskim MOK wybrali się w „Muzyczną podróż do lat ’80-tych”.

NAGRODZENI

Wsparcie finansowe

LGD Perła Jury, Firma „DG NET”, Firma FABEX, BS w Wolbromiu, Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów w Łazach, Firma „Agata – Mieczysław Tyborski”, Przedsiębiorstwo "DOLOMIT" KOPALNIA ZĄBKOWICE S.A., Firma „PAKGUM”, Firma „AKUMULATORY CIĄGOWICE”, GRUPA TRADEPOL, Firma „STALOBREX”, Urszula i Grzegorz Kozioł, Firma „Market Metal Andrzej Jaros”, HDI RATHDOWNEY POLSKA, Firma „POLGARD”

Wsparcie materialne i pozostałe