Dziś jest: 3 Maj 2024
Maria, Nina, Aleksander - ¦więto Konstytucji 3-Maja

Kulturniak 2015

kulturniakmokPo raz ósmy w Miejskim Ośrodku Kultury w Łazach odbyła się gala "Kulturniak" czyli przedsięwzięcie, które corocznie jest organizowane w celu podziękowania firmom, instytucjom i osobom prywatnym zaangażowanym w pomoc dla działań kulturalnych Gminy Łazy.

W ramach Gali "Kulurniak" odbył się koncert piosenek Anny German. Wraz z Zawierciańską Młodzieżową Orkiestrą Kameralną pod dyrekcją Leopolda Stawarza i Michała Rusa wystąpili znakomici soliści: Joanna Janus, Natalia Skręt, Agnieszka Łazarowicz, Marcelina Miśta, Julianna Frącisz, Aleksandra Szpor, Julia Bednarz, Olga Kornobis, Michał Stefaniak, Andrzej Kaim. Solistom towarzyszył Licealny Chór Kameralny "Tutti" pod dyrekcją Barbary Czajkowskiej.

NAGRODY KULTURNIAK 2015

Kulturniak – wspieranie działalności w roku 2015

Bank Spółdzielczy w Wolbromiu, Firma Market-Metal Andrzej Jaros,PPUH "DOLOMIT" KOPALNIA ZĄBKOWICE S.A., Urszula Kozioł Grzegorz Kozioł, Cukiernia – Kawiarnia „Skała”,Firma FABEX,Meblopol Łazy,Andrzej Kleszcz, Józef Pieczykolan, Rathdowney Polska Sp. z o.o.,Stacja Paliw Ogro-Car,Pizzeria Moreno,Zakład Przetwórstwa Mięsnego Neapol, Halina i Stanisław Lisak, Zbigniew Ligienza, Restauracja Spichlerz, Hotel Zawiercie, Mieczysław Tyborski, Chrześcijańskie Stowarzyszenie Dobroczynne w Łazach, Tauron Dystrybucja S.A., PKP Cargo SA, JurrOff, F.H.U. „Raf – Pol”, F.H.U. Medex, Firma DG – NET, Firma „Kolbrux”

Kulturniak – codzienna współpraca