Dziś jest: 8 Maj 2024
Stanisław, Eryk, Liza

Wysokie osiągnięcia festiwalowe młodych artystów z MOK w Łazach

mokzbiorczeW minionym czasie odbyło się w Polsce wiele festiwalu o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym. Reprezentanci Miejskiego Ośrodka Kultury w Łazach przygotowali prezentacje video, które były zgłaszane do konkursów w formie on-line. Wykonawcy zdobyli nagrody i wyróżnienia.

Amelia KITA została Laureatką Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek im. Ks. Kazimierza Szwarlika w Będzinie. Solistka reprezentująca Miejski Ośrodek Kultury w Łazach zajęła 3 miejsce w kategorii soliści młodzieżowi.
Młoda wokalistka została również laureatką 3 miejsca XXVI edycji  Ogólnopolskiego Festiwalu Kolęd i Pastorałek - Jarosław 2021.
Amelia Kita otrzymała również wyróżnienia na VI Międzynarodowym Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Kalwarii Pacławskiej – Centrum Kultury w Przemyślu, Ogólnopolskim Festiwalu Kolęd i Pastorałek zorganizowanym przez Gminne Centrum Kultury w Gorzycach, XXXII Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Staszowie.

Na XXXII Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Staszowie wysokie 3 miejsca zajęła Joanna KUBIK.

Wyróżnienie na Ogólnopolskim Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Wieliszewie zdobyła Kalina PIŁKA.

Laureatami Ogólnopolskich Festiwali są również zespoły "IN TONO" i "SING":

„In Tono” oraz „Sing” - Laureaci Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Szczyrku

„In Tono” - wyróżnienie na Ogólnopolskim Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Komprachcicach

„In Tono” - Wyróżnienie na Ogólnopolskim Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Wieliszewie

„In Tono” - 3 miejsce na Jurajskim Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Łazach

„Sing” - Wyróżnienie na VI Międzynarodowym Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Kalwarii Pacławskiej – Centrum Kultury w Przemyślu

„Sing” - Wyróżnienie na Ogólnopolskim Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Wieliszewie