Dziś jest: 3 Maj 2024
Maria, Nina, Aleksander - ¦więto Konstytucji 3-Maja

Ponad 200 zgłoszeń na VI Jurajski Festiwal Kolęd i Pastorałek Łazy 2021

jurajskiinfoPonad 200 zgłoszeń wpłynęło na VI Jurajski Festiwal Kolęd i Pastorałek Łazy 2021. Choć tegoroczna edycja, z uwagi na sytuację epidemiologiczną organizowana jest w formie online, to zainteresowanie festiwalem jest ogromne. Zgłoszenia do Miejskiego Ośrodka Kultury w Łazach napłynęły z całej Polski. Obecnie trwa weryfikacja zgłoszeń, a już od czwartku komisja Jury będzie oceniać uczestników. A kto zasiądzie w komisji Jury? O tym już niebawem:) Przypominamy, że wyniki będą ogłoszone 17 stycznia 2021r. Trzymamy za wszystkich kciuki! Dodamy, że Patronat Honorowy nad wydarzeniem objął Gabriel Dors - Starosta zawierciański oraz Maciej Kaczyński - Burmistrz Łaz. Głównymi Partnerami są: Regionalny Ośrodek Kultury w Częstochowie, LGD Perła Jury oraz Związek Gmin Jurajskich. Parterami Medialnymi są: Echa Łaz, Media zawierciańskie oraz Jura.24.