Dziś jest: 4 Maj 2024
Florian, Malwina, Monika

Andrzej KAIM z nagrodą "JURAJSKIE BERŁO"

Andrzej18 grudnia w Starostwie Powiatowym w Zawierciu odbyło się uroczyste wręczenie Nagród Starosty Zawierciańskiego „Jurajskie Berło”. Decyzją Kapituły Konkursowej, której przewodniczył Wicestarosta Zawierciański Paweł Sokół, w kategorii Animator Kultury został nagrodzony Andrzej Kaim - wokalista z miasta i gminy Łazy.

Andrzeja Kaima nie trzeba szerzej przedstawiać mieszkańcom Łaz. Wokalista jest laureatem wielu festiwali i przeglądów wokalnych,  cechuje go profesjonalizm, wysoka aktywność kulturalna i udział w licznych przedsięwzięciach muzycznych i teatralnych.
Nagrody w postaci symbolicznego Jurajskiego Berła, dyplomu, gadżetów promocyjnych oraz  czeku o wartości 1.000 zł wręczyli laureatom członkowie Kapituły: Wicestarosta Paweł Sokół i Barbara Laskowska – Przewodnicząca Rady Powiatu Zawierciańskiego oraz Barbara Kozioł, Członek Zarządu Powiatu.Uroczystość ze względu na sytuację epidemiologiczną miała skromny charakter i odbyła się w reżimie sanitarnym.

Składamy serdeczne gratulacje dla Andrzeja Kaima!

foto: Powiat Zawierciański (FB)