Dziś jest: 4 Maj 2024
Florian, Malwina, Monika

Rusza Studio Edukacji Muzycznej

STUDIOEDUMUZNowy Rok Kulturalny to nowe wyzwania dla naszego ośrodka. W tym roku postanowiliśmy zgrupować wszystkie zajęcia indywidualne tworząc  "Studio Edukacji Muzycznej" Miejskiego Ośrodka Kultury w Łazach. Studio to zarówno zajęcia z których mogą skorzystać wszystcy chętni w różnych grupach wiekowych i w różnych działach. Nauka prowadzona jest zarówno w dziale instrumentalnym (pianino, keyboard, akordeon, gitara, klarnet, saksofon, trąbka, puzon, skrzypce) jak i wokalnym (śpiew solowy). Wszystkich chętnych zapraszamy do zapoznania się z regulaminem oraz wypełnieniem i złożeniem deklaracji uczestnictwa w zajęciach.
Przypominamy również, że osoby zainteresowane mogę skorzystać także z innych form aktywności artystycznej dostępnej w ofercie naszego ośrodka: tańca nowoczesnego dla dzieci i młodzieży, zespołu tańca ludowego, tańcach polskich, próbach zespołu wokalnego, zajęciach teatralnych, plastycznych i wielu innych.

Regulamin - kliknij

Deklaracja uczestnictwa - kliknij