Dziś jest: 4 Maj 2024
Florian, Malwina, Monika

Nowy rok kulturalny... już wkrótce zajęcia...

Zajecia 2020 2021Już dzisiaj możemy o tym poinformować. Miejski Ośrodek Kultury w Łazach rozpoczyna Nowy Rok Edukacji Kulturalnej 2020/2021. Przygotowaliśmy bardzo bogatą ofertę, zmieniamy częściowo formę proponowanych zajęć i dostosowujemy je do wytycznych Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Państwowej Inspekcji Sanitarnej. Dla wszystkich zainteresowanych proponujemy m.in. zajęcia muzyczne, plastyczne, taneczne, wokalne, manualne, teatralne i edukacyjne, nauka języka angielskiego, rytmikę.

Zazwyczaj we wrześniu organizowaliśmy Dni Otwarte, podczas których można było przyjść do naszego ośrodka, porozmawiać z instruktorami, wziąć udział w zajęciach pokazowych. Tym razem ze względu na trwającą pandemię o naszych planach na nowy rok kulturalny będziemy informować na naszej stronie www oraz profilach społecznościowych – podkreśla Grzegorz Piłka.

Przed ponownym otwarciem, w łazowskim ośrodku kultury udało się wyremontować kolejną salę, co poprawi jakość prowadzonych zajęć. Ponadto w bieżącym roku zmieniono formę prowadzenia niektórych zajęć. Wszystkie zajęcia indywidualne, takie jak nauka gry na instrumentach (pianino, keyboard, akordeon, gitara, klarnet, saksofon, trąbka, puzon, skrzypce) oraz indywidualne zajęcia śpiewu prowadzone będą w ramach „Studia Edukacji Muzycznej” Miejskiego Ośrodka Kultury w Łazach. Chętni będą mogli także wziąć udział w zajęciach: tańca nowoczesnego dla dzieci i młodzieży, zespołu tańca ludowego, tańcach polskich, próbach zespołu wokalnego, zajęciach teatralnych, plastycznych i wielu innych.

Dokładne informacje o ofercie MOK Łazy i terminach poszczególnych zajęć będą pojawiać się dostępne na stronie Miejskiego Ośrodka Kultury w Łazach oraz profilu facebookowym. Ilość miejsc na zajęcia jest ograniczona. Szczegółowe informacje udzielane są także pod numerem telefonu: 32 67 29 453.