Dziś jest: 18 Maj 2024
Alicja, Feliks, Eryk

”Chcemy śpiewać, chcemy tańczyć, chcemy grać"

KONCERT 6wrzesniaJuż w najbliższą niedzielę zapraszamy na wyjątkowy koncert w tym niecodziennym dla nas wszystkich czasie. Na „Placu przy fontannie” w ramach podsumowania zajęć odbywających się podczas wakacji w Miejskim Ośrodku Kultury w Łazach, odbędzie się artystyczne spotkanie pod nazwą ”CHCEMY ŚPIEWAĆ PIOSENKI, CHCEMY TAŃCZYĆ I GRAĆ”. Podczas koncertu zaprezentują się instrumentaliści, wokaliści, zespoły wokalne, zespół muzyczny MOK w Łazach a także w niezapomnianych polskich przebojach, Męska Grupa Wokalna "TRIO MIO AMORE". Podczas koncertu zbierane także w ramach akcji „Pomagamy Sercem” zbierane będą nakrętki, które następnie trafią do dużego serduszka na skwerku osiedla Polesie.

Zasady uczestnictwa w koncercie różnić się będą od dotychczasowych. W związku z obostrzeniami sanitarnymi oraz limitami miejsc prosimy o wcześniejsze przyjście na koncert oraz zapoznanie się z warunkami uczestnictwa zawartymi w regulaminie poniżej.

Regulamin korzystania z Koncertu Plenerowego "CHCEMY ŚPIEWAĆ PIOSENKI, CHCEMY TAŃCZYĆ I GRAĆ" w dniu 6 września 2020 r. organizowanego przez Miejski Ośrodek Kultury w Łazach na placu przy Domu Kultury w okresie trwania epidemii wirusa SARS-COV-2

Oświadczenie uczestnika koncertu plenerowego "CHCEMY ŚPIEWAĆ PIOSENKI, CHCEMY TAŃCZYĆ I GRAĆ" organizowanego przez MOK w Łazach w dniu 6 września 2020 r. na placu przy Domu Kultury w okresie trwania epidemii wirusa SARS-COV-2