Dziś jest: 18 Maj 2024
Alicja, Feliks, Eryk

Już jest - Album Studyjny "Nasz Talent Łazy 2020"

NTCD2Zakończyliśmy prace nad wyjątkową płytą, która podsumowuje drugą edycję łazowskiego konkursu wokalnego „Nasz Talent”. Festiwalu, który jest szansą dla młodych utalentowanych śpiewaków z terenu Gminy Łazy.

Tegoroczna edycja konkursu ze względu na pandemię była inna. Przesłuchania przerwała epidemia, teraz dokończyliśmy ten projekt. W precastingu konkursu wyłoniliśmy 25 wokalistów w różnych grupach wiekowych, od przedszkolaka po studentów. Jednak pandemia uniemożliwiła nam organizację koncertu finałowego, takiego jak w zeszłym roku. Tym samym, wspólnie z Małą Akademią Gitary, która jest współorganizatorem konkursu, postanowiliśmy w takiej sytuacji wydać płytę z występami finalistów. Nagrania zrealizowaliśmy w naszej siedzibie. Płyta „Nasz Talent – Łazy 2020” jest z pewnością warta wielokrotnego odsłuchania. To 25 utworów polsko i anglojęzycznych. Wśród nich są piosenki dziecięce, utwory z bajek, nie zabrakło także znanych przebojów.

Również od dnia dzisiejszego, każdego wieczoru, na naszym profilu FB będziemy prezentować nagranie video z występami uczestników konkursu „Nasz Talent – Łazy 2020”.

Projekt "Nasz Talent Łazy 2020" realizowany jest z Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Organizatorami Festiwalu „Nasz Talent” są: Urząd Miejski w Łazach, Miejski Ośrodek Kultury w Łazach oraz Mała Akademia Gitary w Myszkowie.