Dziś jest: 18 Maj 2024
Alicja, Feliks, Eryk

Ruszamy z zajęciami....

infomok1Pomimo aktualnej sytuacji związanej ze stanem epidemicznym, Miejski Ośrodek Kultury w Łazach, przywraca swoją działalność poprzez sukcesywne wprowadzanie zajęć edukacyjno -artystycznych. W miesiącu czerwcu zostały uruchomione stacjonarne zajęcia indywidualne nauki gry na gitarze, pianinie, keyboardzie i skrzypcach, które od marca prowadzone były tylko w formie on-line.

Tym samym cieszy fakt, że na terenie naszego ośrodka, można usłyszeć rozchodzące się dźwięki instrumentów oraz zobaczyć ich autorów. Zajęcia te realizowane będą również przez miesiące wakacyjne, a to ze względu na zainteresowanie nimi uczestników a także przerwę związaną z trudnościami organizacji zajęć podczas pierwszych tygodni stanu epidemii.

Ponadto w ramach Akcji Lato 2020 Miejski Ośrodek Kultury w Łazach stanie się miejscem, w którym będzie można szlifować i rozwijać talenty. W ramach oferty zaplanowano m.in. grupowe zajęcia plastyczne, wokalne ( indywidualne oraz grupowe), taneczne a także indywidualne zajęcia pracy w studio nagrań. Wszystkie zajęcia grupowe będą miały określoną liczbę uczestników w zależności od ich charakteru oraz formy.

Tym samym liczba miejsc jest ograniczona. Aby się zapisać, trzeba będzie najpierw zapoznać się z dokumentami zamieszczonymi na stronie www MOKU w zakładce COVID-19, zadzwonić i wpisać się na listę, wypełnić stosowne oświadczenie i wysłać je na adres mailowy lub dostarczyć osobiście. O terminach poszczególnych grup, będziemy informować na bieżąco na naszej stronie internetowej oraz facebooku.

Ponadto pamiętajmy o zachowywaniu wymogów sanitarnych, a zatem koniecznej dezynfekcji oraz zachowywaniu dystansu społecznego.