Dziś jest: 18 Maj 2024
Alicja, Feliks, Eryk

Muzyczna podróż z okazji Dnia Kobiet

TRIOglowneZ okazji Dnia Kobiet w Miejskim Ośrodku Kultury w Łazach odbył się koncert Męskiej Grupy Wokalnej „Trio Mio Amore”, który był muzyczną sentymentalną podróżą w świat marzeń i miłości. Niezapomniane polskie przeboje wykonali: Karol Hadrych, Andrzej Kaim i Grzegorz Piłka.

Kolorowe babeczki na powitanie umiliły oczekiwanie na jeden z najbardziej wyczekiwanych koncertów na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury w Łazach. Zainteresowanie występem zespołu Trio Mio Amore było tak duże, że bilety na pierwszy termin rozeszły się w mgnieniu oka. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wiernej publiczności zaplanowano drugi koncert, aby zaspokoić muzyczne gusta wszystkich fanów muzycznego trio. Sala wypełniona po brzegi.

Półmrok na sali. Migające światła. A na scenie oni: Karol Hadych, Andrzej Kaim i Grzegorz Piłka, którzy zabrali publiczność w niezapomnianą muzyczną podróż po krainie wielkich przebojów polskiej sceny muzycznej. „Będziesz zbierać kwiaty, będziesz się uśmiechać, będziesz liczyć gwiazdy, będziesz na mnie czekać. I ty właśnie ty będziesz moją damą! I ty tylko ty będziesz moją panią” – obiecywali artyści, którzy oprócz utworów Marka Grechuty zaśpiewali: „Jej portret” Bogusława Meca, „Umówiłem się z nią na dziewiątą” i „Baby, ach te baby” Eugeniusza Bodo, „Cicha woda” Zbigniewa Kurtycza i „W siną dal” Bogdana Łazuki.

Niespodzianką dla śpiewającej wraz z artystami publiczności był występ Rudiego Szuberta, Krzysztofa Krawczyka i Zenka Martyniuka, którzy nie tylko zachwycili swoich fanów, ale również rozśmieszyli do łez. Koncert stał się niezapomnianym przeżyciem dla publiczności, która podziękowała artystom bisem. Po zakończeniu występu w kierunku Trio Mio Amore pofrunęły kwiaty, którymi najwierniejsi fani podziękowali za wspaniałe muzyczne przeżycia.

foto: https://www.moklazy.pl/index.php/galeria/category/278-dzien-kobiet-trio-mio-amore