Dziś jest: 18 Maj 2024
Alicja, Feliks, Eryk

WIELKIE NIEBA - Familijny Spektakl Muzyczny!

wielkieniebaZapraszamy na wyjątkowe wydarzenie kulturalne w Łazach!!! Już 15 marca odbędzie się Familijny SPEKTAKL Muzyczny "WIELKIE NIEBA" z udziałem Zespołu Tańca Nowoczesnego z MOK w Łazach. Grzegorz Seweryn (mieszkaniec Miasta i Gminy Łazy) i Stefan Szulc to autorzy piosenek zamieszczanych w podręcznikach szkolnych, wykonywanych w teatrach, w planetarium i na estradzie - m.in. podczas festiwalu Intermuza w Sosnowcu i na Międzynarodowym Dziecięcym Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie.

Ich piosenki łączą walory edukacyjne i artystyczne - mówią o kosmosie i naturze, o mądrym przeżywaniu codziennych trudności, o sztuce motywacji i wyznaczania celów, oraz o relacjach w rodzinie. Koncert zawiera wiele brzmień elektronicznych, elementy dance i rapu, ale sięga także do takich form muzycznych jak samba, foxtrot czy piosenka aktorska.

Zapraszamy Państwa edukacyjny koncert familijny zatytułowany "Wielkie nieba". Program ten powstał z pasji i z pragnienia podzielenia się tym, co ważne dla autorów - zaczynając od pozytywnego nastawienia do świata i chęci podtrzymywania w sobie wrażliwości na dobro i piękno - po refleksję nad niezwykłością ludzkiego umysłu, nad czasem i kosmosem.