Dziś jest: 13 Maj 2024
Gloria, Robert, Serwacy

Rodzinna Majówka na Placu przy Fontannie

majowarodzinnaostMajówka w Łazach nie będzie nudna:) Organizatorzy - Gmina Łazy, MOK oraz Park Wodny "Jura" - przygotowali bardzo ciekawą ofertę skierowaną do dzieci, młodzieży i dorosłych. 2 maja na Placu przy Fontannie moc atrakcji - występy artystyczne, losowanie atrakcyjnych nagród dla uczestników imprezy, gastronomia, dmuchańce, malowanie twarzy i wiele, wiele innych...

Zaśpiewają "Śpiewoludki", zatańczą dzieciaczki z koła tanecznego, umiejętności artystyczne zaprezentują również uczestnicy koła plastycznego z MOK w Łazach. Najmłodszych mieszkańców Łaz w krainę czarów zabierze ALKADIASS – Vice mistrz Polski w dziedzinie iluzji. Taneczne Show dla dzieci i młodzieży na Placu przy Fontannie odbędzie się około godziny 17,30. Miłośnicy POLO.TV czy Disco Polo Music zapewne ucieszą się na wieść o koncercie zespołu "Diadem". "Samoloty", "Kto więcej serca Ci da?" czy "Nie udawaj świętej" to tylko niektóre tytuły wchodzące w bogaty repertuar gwiazdy gatunku disco.

W tym roku święto 3 maja będzie obchodzone w Sołectwie Niegowonice. O godzinie 11.00 odbędzie się uroczysta Msza Święta w intencji Ojczyzny, przed którą nastąpi złożenie kwiatów pod pomnikiem 700 lecia Niegowonic i Niegowoniczek. Po zakończeniu mszy św, w kościele parafialnym zaplanowany jest program artystyczny w wykonaniu zespołu „JURA”.