Dziś jest: 13 Maj 2024
Gloria, Robert, Serwacy

"Humor, Refleksja, Magia - Teatralna Niedziela w Łazach"

teatrmokartDzieci i Seniorzy... Dowcipnie i Refleksyjnie... Zabawnie i Wzruszająco... Kwietniowe wydarzenia kulturalne organizowane przez MOK w Łazach zakończyły dwa spektakle teatralne w reżyserii Doroty Zglejc. Publiczność miała okazję obejrzeć występ grupy teatralnej ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Łazach oraz grupy "Miraż" z łazowskiego MOK-u.

Jako pierwsi na scenie pojawili się uczniowie "Trójki", którzy wykonali spektakl o przygodach niesfornej bandy piratów pływającej po morzach i oceanach w poszukiwaniu skarbu. Teraz możemy Państwu zdradzić, że podróż zakończyła się pomyślnie a odnaleziony skarb jest w bezpiecznym miejscu:)

Spektakl "Siła uczuć" przygotowany przez "dorosłą młodzież" to opowieść o emocjach kształtujących relacje międzyludzkie - o tym, jak poprzez swój entuzjazm, radość, smutek lub gniew wpływamy na innych.

W przerwie pomiędzy spektaklami publiczność miała okazję poczuć klimat wielkiego świata Bolywood. Emanuela i Marcel Mazur wykonali taniec orientalny w rytmie hip - hop, który przeniósł widownię w bajkowy świat księżniczki Szecherezady i baśni z Tysiąca i Jednej Wysp.

Niedzielne popołudnie z teatrem zakończył mini recital Andrzeja Kaima. Publiczność oczarowana fantastycznymi interpretacjami znanych przebojów nie pozwoliła soliście szybko zejść ze sceny. Wokalista wykonał na bis "Co bez miłości wart jest świat".

Niestety wszystko, co dobre, szybko się kończy. Dziś po raz kolejny mogliśmy się przekonać jak wielki kapitał artystyczny posiada Gmina Łazy.