Dziś jest: 10 Maj 2024
Antonina, Izydor, Antoni

Dzień Kobiet dla Pań z UTW w Łazach

dkUTWteatr5 marca Dzień Kobiet świętowały Panie z Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Łazach. Po godzinie 17.00 sala widowiskowa wypełniła się po brzegi. W imieniu swoim oraz wicestarosty Konrada Knopa życzenia złożył Burmistrz Łaz Maciej Kaczyński. Radę Miasta reprezentowała Przewodnicząca Anna Staniaszek, która dla wszystkich Pań złożyła moc serdecznych powinszowań. Do życzeń dołączył się również Dyrektor MOK - Grzegorz Piłka, który w imieniu wszystkich pracowników przekazał na ręce Pani Prezes okolicznościową wiązankę kwiatów. W części artystycznej wystąpił duet wokalny z MOK, pokaz tańca solowego zaprezentowała Dagmara Bednarska, a bardzo udany debiut zaliczył teatr młodzieżowy z MOK w Łazach pod kierownictwem Doroty Zglejc.