Dziś jest: 14 Maj 2024
Maciej, Bonifacy, Dobiesław

FERIE ZIMOWE Z MOKiem:) "Akcja Zima 2015"

FERIE ZIMOWE Z MOKiem:) Już w przyszły piątek w szkołach na terenie woj. śląskiego zabrzmi ostatni dzwonek przed feriami. Uczniowie opuszczą szkolne ławy na rzecz długo wyczekiwanego odpoczynku. Perspektywa dwutygodniowego wytchnienia od odrabiania lekcji, zrywania się o świcie i siedzenia nad książkami cieszy z pewnością wszystkich uczniów. MOK w Łazach jak co roku przygotował ciekawą ofertę dla uczniów pozostających w domu. Zachęcamy do udziału w zajęciach artystycznych, spektaklach teatralnych czy konkursach z nagrodami. Bogaty wachlarz propozycji sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Udział w zajęciach jest bezpłatny. Ferie zimowe szkoda przeznaczać tylko na siedzenie przed komputerem. Warto spędzić ten czas aktywnie! Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą:)