Dziś jest: 28 Kwiecień 2024
Waleria, Ludwik, Paweł

Muzycznie, teatralnie, kabaretowo przy łazowskiej fontannie

seniorzyfontannie  02W minioną niedzielę na placu przy fontannie w Łazach odbyły się prezentacje seniorskich grup artystycznych. Na scenie zaprezentowały się zespoły muzyczne, grupy teatralne i kabaretowe.

Licznie zgromadzona publiczność mogła podziwiać występy zespołów muzycznych: "Semafor" (Łazy), "Złota Jesień" (Poręba), "Seniorzy" (Ogrodzieniec) oraz "Szalona Piątka +" (Poraj). Grupa teatralna "Miraż" z MOK w Łazach zaprezentowała program: "Pret a porter - Lato", w którym gościnnie zaśpiewał Andrzej Kaim oraz Karolina Knop. Dużą dawkę humoru dostarczyła grupa kabaretowa "50+" z UTW w Łazach.

Występom towarzyszył pokaz mody - kolekcja Iwony Kosteckiej i Anny Sosnowskiej. Dzięki placówce "PROMED" w Łazach uczestnicy mogli przeprowadzić bezpłatne badania ciśnienia krwi oraz poziomu cukru. Na zakończenie odbył się koncert piosenek kresowych: "Od Wilna do Lwowa" w wykonaniu zespołu EWAN.

Więcej zdjęć - kliknij Galeria

Relacja video - kliknij Filmy