Dziś jest: 29 Marzec 2024
Wiktoryna, Cyryl, Eustachy

Sukcesy na Ogólnopolskim Festiwalu Piosenek Janusza Gniatkowskiego!

GNiady27 czerwca w Gminnym Ośrodku Kultury w Poraju odbył się Koncert Laureatów XI i XII Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenek Janusza Gniatkowskiego w Poraju. Miło nam poinformować, że w konkursie I miejsce zdobył zespół SING (kat. 9-13 lat) w składzie: Zofia Bocheńska, Adrianna Pilarska, Anna Wolska. II miejsce otrzymała Amelia KITA (kat.14-18 lat). Wyróżnienie przypadło dla zespołu TIO MIO AMORE (kat.19-59 lat) w składzie: Grzegorz Piłka, Andrzej Kaim, Karol Hadrych.

Wykonawcy wystąpili w Koncercie Laureatów, podczas którego otrzymali nagrody, dyplomy, podziękowania ufundowane przez Organizatora. Podziękowania również dla zespołów: IN TONO oraz ŚpiewoNUTKI, które reprezentowały MOK w Łazach w Festiwalu.