Dziś jest: 26 Kwiecień 2024
Maria, Marcelina, Marzena

STUDIO EDUKACJI MUZYCZNEJ ZAKOŃCZYŁO PIERWSZY ROK‼‼‼

1sem24 czerwca odbyły się prezentacje instrumentalistów i wokalistów działających w ramach Studia Edukacji Muzycznej w Miejskim Ośrodku Kultury w Łazach. Zaprezentowali się młodzi muzycy oraz solistki uczęszczający na zajęcia nauki w:
klasie pianinie
klasie girtary,
klasie keyboardu,
klasie akordeonu
klasie skrzypiec
klasie śpiewu

Dziękuję uczniom, rodzicom, instruktorom, pracownikom MOK w Łazach, że pomimo trudnego roku edukacji kulturalnej poradziliśmy sobie z wyzwaniami i udało się w sposób profesjonalny rozwijać umiejętności artystyczne uczestników zajęć - mówił Grzegorz Piłka, dyrektor MOK.

W klasie pianina prowadzonej przez Panią Izabelę Świtalską zaprezentowali się:
Antonina Haręża
Magdalena Ignasiak
Lena Rudy
Alicja Sobusik

Klasę gitary prowadzoną przez Pana Kamila Gaćka reprezentowali:
Maria Góral
Wanda Szydło
Jan Ignasiak
Jakub Kasperski
Maciej Kasperski
Szymon Kańtoch

Nad klasą akordeonu czuwa Pan Michał Kubarski. Grupę akordeonistów reprezentowała:
Julia Sibielak - Wnuk

Klasę skrzypiec prowadzi Pani Katarzyna Helwing-Osuch. Klasę, która cieszy się coraz większym zainteresowaniem nie tylko mieszkańców Łaz, reprezentowały:
Alicja Jurkiewicz
Łucja Wróbel
Zuzanna Stefańska-Hała
Jagoda Pudzianowska

Pan Grzegorz Seweryn jest instruktorem klasy keyboardu. W prezentacjach wystąpili się:
Gabriel Jachna
Michał Świtała

Od kilku lat uczestnicy zajęć wokalnych w MOK w Łazach odnoszą wiele sukcesów regionalnych, ogólnopolskich czy międzynarodowych. Nad indywidualnym rozwoje solistek i solistów czuwa Pani Weronika Skalska. Liczną grupę wokalistek reprezentowały:
Anna Wolska
Alicja Jurkiewicz
Adrianna Pilarska
Julia Widomska
Patrycja Pucek
Natalia Nowakowska
Kalina Piłka
Angelika Mucha
Amelia Kita

Na zakończenie wszyscy uczestnicy zostali uhonorowani pamiątkowym dyplomem ukończenia I roku edukacji w Studio Edukacji Muzycznej w MOK w Łazach oraz złożono podziękowania wszystkim instruktorom.