Dziś jest: 2 Maj 2024
Anatol, Zygmunt, Anastazy

Pary Taneczne z MOK w Łazach z sukcesami w Ogólnopolskim Turnieju Tańców Polskich

DobczyceW sobotę 12.06. w Dobczycach odbył się w  VIII Ogólnopolski Turniej Tańców Polskich "O Dobczycką Kozę", w którym swój udział wzięło 15 ośrodków tanecznych reprezentowanych przez  85 par. W tym Turnieju wzięły udział  dwie pary z Zespół Tańca Ludowego "Niezapominajka" z MOK w Łazach. Było to wielkie wyzwanie dla naszych par ponieważ po długiej przerwie i niepełna miesiącu treningów powrót do realizacji na parkiecie jest swojego rodzaju odwagą - mówią instruktorzy zespołu. Aleksandra Krzystańska i Maciej Kasperski zatańczyli w ćwierćfinale kat.II c Łucja Wróbel i Jakub Kasperski wytańczyli sobie półfinał w tej samej kategorii. WIELKIE GRATULACJE!!!