Dziś jest: 27 Kwiecień 2024
Felicja, Teofil, Zyta

Amelia Kita zajęła III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Wokalnym

AmelkaJantarDom Kultury w Koniecpolu zorganizował IV Ogólnopolski Konkurs Wokalny. Do tegorocznej edycji online wpłynęło 259 zgłoszeń z całej Polski. Uczestnicy mierzyli się z przebojami Anny Jantar. Miejski Ośrodek Kultury w Łazach reprezentowała Amelia Kita. Nad przygotowaniem Amelii do konkursu czuwała Pani Weronika Skalska, która na co dzień rozwija umiejętności wokalne solistki. Amelia Kita, która swoim talentem coraz śmielej otwiera drzwi do sukcesu, ponownie znalazła się na podium. Za wykonanie piosenki "Nie wierz mi, nie ufaj mi" Jury przyznało Amelii III miejsce. Przypomnijmy, że jest to kolejny konkurs wokalny, w którym Amelia zajmuje czołowe miejsce, a nie tak dawno była uczestniczką telewizyjnego programu muzycznego "The Voice Kids".